Job Header

Back to list

Karbantartó mérnök / Maintenance Engineer (DTS)

Oroszlany - Hungary

Jun 18, 2021

Full time

R2021-2490

A BorgWarner Hungary Kft. összkerék meghajtású gépjárművek intelligens rendszereinek gyártásával foglalkozó DTS divízió folyamatosan bővülő fiatalos csapatába keres tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi munkakörbe:

Karbantartó mérnök

Feladatok:

  • PLC gépek programozása, diagnosztizálása, hibakeresése
  • Automatizált gyártósorokon hibakeresés
  • Karbantartási eljárások fejlesztése
  • Gép fejlesztés (sokszor előforduló hibáknál megoldás keresés a karbantartók bevonásával)
  • Karbantartók műszaki támogatása
  • Karbantartási területen dolgozó technikusok oktatása, támogatása
  • Aktív részvétel PDCA/ Kaizen rendszerben
  • Karbantartási program használata (Gépmester)
  • Gépek felügyelete, hosszú távon pedig fejlesztési feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 3-5 év szakmai tapasztalat autóipari / gyártó / elektronikai területen
  • Önálló munkavégzés
  • Aktív angol nyelvismeret
  • Új szoftverek ismeretének megtanulása és hajlandóság az új dolgokra
  • Számítógép felhasználó szintű ismerete (Office programok)
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Jó konfliktuskezelő készség, magas szintű stressz tűrés
  • Csapatban való együttműködési készség

Előny:

  • Villamosmérnök végzettség
  • SAP ismerete
  • Német nyelvtudás

Amit mi ajánlunk:

  • biztos háttér, stabil munkahely,
  • tanulási, fejlődési lehetőség,
  • a régióban kiemelkedő fizetés,
  • bónuszrendszer,
  • béren kívüli juttatások.

A fejlődés nálunk életmód.

Kapcsolat:

Kiss Ágota Adrienne, Senior Recruiter

BorgWarner Hungary Kft.

2840 Oroszlány, BorgWarner u. 1.

Global Terms of Use and Privacy Statement

Carefully read the BorgWarner Privacy Policy before using this website. Your  ability to access and use this website and apply for a job at BorgWarner are conditioned on your acceptance and compliance with these terms.

Please access the linked document by clicking here, select the geographical area where you are applying for employment, and review. Before submitting your application you will be asked to confirm your agreement with the terms.

Overlay Title